Klinika medyczna. Medica Space

Klinika Medica Space to profesjonalny gabinet medyczny specjalizujący się w usługach medycznych, stomatologicznych i protetyce. Prowadzimy zabiegi z zakresu chirurgii, neurologii, stomatologii estetycznej, psychiatrii, kosmetologii i protetyki.

 

Medica Space to zespół doświadczonych lekarzy, stomatologów i specjalistów z innych dziedzin medycyny , który pod okiem dr Joanny Hess stworzył profesjonalną klinikę medyczną. Wszyscy zatrudnieni u nas lekarze posiadają wieloletnie doświadczenie. Wykonujemy zabiegi z zakresu implantologii i protetyki implantologicznej, endodoncji, chirurgii stomatologicznej, protetyki, stomatologii estetycznej oraz stomatologii zachowawczej. Zapewniamy najlepszy standard leczenia przy wykorzystaniu wyłącznie nowoczesnego sprzętu i materiałów. Świadczymy usługi najwyższej jakości w oparciu o system standaryzacji procedur.

 

Najbardziej zależy nam na zadowoleniu klienta, stąd nasza oferta jest zawsze dostosowana do indywidualnych potrzeb i wymagań pacjentów. Prowadzimy leczenie zespołowe, według kompleksowego planu leczenia. Każdy plan konsultowany jest przez zespół specjalistów i zawiera alternatywne rozwiązania, adekwatne do oczekiwań pacjenta. Nasz zespół uzupełnia pomocniczy personel medyczny: asystentki i recepcjonistki.

 

Pragniemy by nasi pacjenci byli dokładnie poinformowani o zabiegach i procesach, które wykonujemy. W tym celu założyliśmy bloga, na którym dzielimy się naszą wiedzą, doświadczeniem i praktyką. Wiedza to potęga więc pragniemy się nią podzielić.

 

Klinika jest czynna od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00. Zapraszamy!