Wybielanie zębów

Kategoria: Blog

W dzisiejszych czasach trudno o śnieżnobiałe uzębienie. Palenie papierosów, picie kawy, herbaty i wina, wpływ niektórych leków, kamień nazębny czy nadmiar fosforu – wszystkie te łatwo dostępne elementy wpływają niekorzystnie na uzębienie. Sprawiają, że zęby tracą swój unikalny wygląd i charakter. Nie znaczy to jednak, że przywrócenie śnieżnobiałego uśmiechu jest niemożliwie. Stomatologia estetyczna oferuje kilka sposobów na odzyskanie białych zębów.

 

Wybielanie zębów

Stomatologia estetyczna proponuje kilka skutecznych i bezpiecznych zabiegów, które mogą doprowadzić do uzyskania schludnego uzębienia. Profesjonalne wybielanie zębów może się odbywać na kilka sposobów. Wybór jednej konkretnej metody zależy od potrzeb i wymagań pacjenta.

Metoda nakładkowa polega na przygotowaniu przez stomatologa odlewu uzębienia pacjenta. Stworzona nakładka, którą pacjent musi nosić na zębach przez kilka dni, zawiera aktywną substancję wybielającą. Rezultat jest niezwykle satysfakcjonujący, a koszty niewielkie.

Lampa Beyond to metoda polegająca na nakładaniu przez stomatologa żelu wybielającego, który następnie jest naświetlany za pomocą lampy. Zabieg jest bardzo wygodny, trwa około dwóch godzin i przynosi zachwycający rezultat. W łatwy i szybki sposób można odzyskać śnieżne uzębienie.

Wybielanie laserowe zębów jest najnowszą metodą wybielania zębów. Za pomocą lasera można w szybki i skuteczny sposób zlikwidować wszelkie zabarwienia i uzyskać śnieżnobiały uśmiech. Metoda jest bardzo szybka i przynosi niesamowite efekty.