Makijaż permanentny

Kategoria: Blog

Problem z makijażem

Makijaż eksponuje kobiecą urodę, podkreśla jej subtelność oraz maskuje niedoskonałości. Preparaty kosmetyczne, szminkowanie, pudrowanie i malowanie sprawiają, ze kobieta czuje się piękniejsza, atrakcyjniejsza i bardziej pewna siebie. Niestety dobry makijaż wymaga od nas czasu, skupienia i zaangażowania. Ponadto może się rozmazać, rozpuścić lub być niewłaściwie dobrany. Makijaż podkreśla naturalne piękno, ale też bywa problematyczny. A gdyby tak znaleźć inne rozwiązanie?

 

Wykonanie makijażu permanentnego

Makijaż permanentny to makijaż stały, który polega na wprowadzeniu pod skórę, w okolicach ust, brwi i oczu metabolicznie obojętnych substancji barwiących.

Stały make-up przeprowadzany jest etapami przy wykorzystaniu aparatu igłowego i pigmentów pochodzenia naturalnego. Substancje dobierane są w taki sposób, aby nie różniły się od naturalnego koloru skóry. Zabieg jest bezbolesny, dzięki użyciu znieczulającego kremu i relaksującego kompresu. W celu utrzymania efektu należy udać się na zabieg korekcyjny średnio raz do roku. Proces podkreśli intensywność koloru. Dobrze przeprowadzony zabieg zapewni subtelny i pociągający makijaż na 3-5 lat.